Loading

OneCAS KIT

Crestal Yaklaşımı Sinüs Kiti (CAS-KIT), kılcal yaklaşımla maksiller sinüste membranı kolayca ve güvenli bir şekilde kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. CAS Matkap'ın benzersiz tasarımı, CAS Kitinin temel özelliğidir. Eşsiz matkap şekliyle, membranı güvenli bir şekilde kaldırmak için konik şekilli kemik çipini oluşturarak krestal yaklaşım sinüs cerrahisinin rahatlığını ve güvenliğini arttırmıştır. CAS Matkap ayrıca hassas delme, pürüzsüz ve kararlı ekleme, kolay yol düzeltme ve septum ameliyatı sağlar.

Anahtarsız, hassas, açık kılavuzlu sinüs kaldırma ameliyat kiti. Minimal delme ile daha doğru, verimli ve güvenli ameliyat sağlamak için tasarlanmıştır.

Yenilikçi OneCAS Kitimiz, Krestal Yaklaşım Sinüs (CAS) Kitimizin avantajlarını OneGuide Cerrahi Kitimiz ile birleştirerek size kılavuzlu sinüs kaldırma ameliyatı için etkili bir çözüm sunar.

OneCAS Kiti, sinüs kaldırma hazırlığını tercih ettiğiniz bilgisayar yazılımı kullanılarak planlandığı gibi doğru bir şekilde gerçekleştirmek için öngörülebilir ve daha güvenli bir yol sağlar.


Türünün ilk kiti

OneGuide'ın bilgisayarla planlanmış kılavuzlu ameliyat sistemini benzersiz CAS matkabımızla birleştirerek, gelişmiş ameliyat tekniklerini kullanımı kolay tek bir sette sunar.

Kullanımı kolay

Basit sıra, kolay ve rahat ameliyat sağlar.

Uyumlu

Tüm ameliyat içi yazılım sistemleriyle.

Daha kesin

Sinüs kaldırma ameliyatını gerçekleştirmeden önce implant uzunluğunu, konumunu ve açısını belirlemenizi sağlar.

Hatasız

Fabrika cerrahi şablon, daha doğru delme ve daha güvenli implantasyon sağlar.

Daha güvenli

CAS Kit matkabı, sinüs kaldırmanın sinüs zarını delmeden gerçekleştirilebilmesini sağlar

OneLAS KIT

Yanal Yaklaşım Sinüs KİT'i (LAS-KIT), sinüs zarını kaldırmak için hızlı ve güvenli bir yanal yaklaşım için özel olarak tasarlanmıştır.

Posterior maksillaya diş implantlarının yerleştirilmesi, sinüsün varlığına bağlı olarak azalan kemik yüksekliği nedeniyle özellikle zorlu bir cerrahi prosedür olabilir. Hiossen® Implant'ın Lateral Yaklaşım Sinüs Kiti veya LAS-Kit, sinüs kemiğinin büyütülmesine yardımcı olmak için güvenli bir sinüs kaldırma için tasarlanmıştır.


LAS KIT AVANTAJLARI

 • Kullanımı kolay kit – sinüs kaldırma tekniğinde yer alan adım sayısını en aza indirmek için tasarlanmıştır.
 • Son derece çok yönlü matkap tasarımı – düz, eğimli veya septum üzerinde sinüs zeminlerinde kullanılmasına izin verir.
 • Toplam sandalye süresinde, komplikasyonlarda ve hasta rahatsızlığında azalma.
 • Uyarlanabilir – LAS matkapları, birkaç farklı kemik yoğunluğuna uyum sağlamasına izin vererek 400 ila 800 rpm arasında delinebilir.

LAS KIT Özellikleri

 • Dome ve karot matkapları – sinüs zarını kaldırmak için yanal pencere oluşturmak için.
 • Kubbeli matkap – kemik kapağı oluşturarak membranla doğrudan teması en aza indirir.
 • Karot matkabı – yuvarlak şekilli kesici kenar, membranla doğrudan teması en aza indirir.
 • Geniş kubbe matkabı ve yan duvar matkabı – kubbe ve karot matkaplarla yapılan pencereyi büyütmek için kullanılır.
 • Olağanüstü kesme yeteneği – üç makro bıçak ve birkaç mikro bıçağın kombinasyonu ile bu matkaplar, sinüs zarının kaldırılmasına yardımcı olarak kemik malzemesini sinüs zarına doğru itmek için tasarlanmıştır.
 • Stoper sistemi – aşırı ve aşırı delmeyi önlemek ve yumuşak doku hasarını önlemek için 6 farklı uzunlukta stoper ile matkap derinliği üzerinde daha hassas kontrol sağlar.
 • Esnek – LAS-KIT, ağız anatomisine ve cerrahi planlara bağlı olarak çeşitli kullanım seçenekleri sunar.

SINUS KIT

Ayrı olarak satın alınabilen Sinüs Kiti, maksiller sinüs membran yükseltmesi ve greftleme prosedürü için gerekli olan çeşitli araçları ve yanal yaklaşım için sinüs prosedürünü içerir.