Loading
1997
'den Beri

CEO, Osstem Implant Co., Ltd.

Taekwan Eom

Osstem İmplant, Kore Cumhuriyeti tıbbi ekipman endüstrisinde yeni iken dental implanta öncülük eden ilk dental implant şirketidir.

“Daha iyi tedaviler sunan dişhekimleri aracılığıyla insan sağlığına katkıda bulunmak” çalışma felsefesi ile kimsenin gitmediği yolu geliştirmiş ve göz kamaştırıcı başarılara imza atmıştır.

En yüksek kalite ve rekabet gücüyle Asya, Pasifik bölgesinde birinci, dünyada beşinci sırada yer alan bir şirket olarak büyümüştür. Çin, Japonya, ABD, Almanya'da 30 bağlı şirket ve dünya çapında 70'in üzerinde satış ağı ile ulusal pazara öncülük etmektedir.

Ayrıca 2017-2020 döneminde diş hekimlerinin en çok kullandığı implant markası haline gelen Osstem, implant fixture satışlarında da bir numara olmuştur.Bununla birlikte, OSSTEM’in mücadelesi burada sona ermiyor.Diş tedavisini total dental çözümleriyle destekleyerek, 2026 yılına kadar bir numaralı implant şirketi olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca, dünya diş hekimliği endüstrisine liderlik etmeyi ve dijital diş hekimliği tam ürün yelpazesiyle dijital diş hekimliği lideri olmayı hedeflemektedir. OSSTEM'in mücadelesi asla durmayacak ve sektöründe 1 numaralı şirket olarak ilerlemeye devam edecektir.