Loading

TS Implant Sistemleri

TS İmplant Sistemi, implantologlar tarafından kullanılan en popüler implanttır. Her tıbbi vaka, makul fiyatlı ve çok çeşitli implant protezleri arasından seçim yaparken çok öngörülebilir olan kısa ve minimal invaziv bir tedaviden yararlanabilir.

TS implantları, etkili bir tirbuşon yivi, kendiliğinden kılavuzlanma özelliği ve çift yivi olan mükemmel tasarımı nedeniyle öne çıkmakla kalmaz, aynı zamanda sürdürülebilir bir birincil stabiliteyi de destekler.

TS sistemimiz, implant ve abutment arasında üstün bir bağlantı sağlayan bir mors konik bağlantıya sahiptir. Mikro boşluklar yoktur; bakteri girişi ve buna bağlı kemik kaybı önlenir.

Platform değiştirme özelliği ve Taper Surgical Kit'in dahiyane frez konsepti, sert ve yumuşak dokunun stabilizasyonu için uzun vadeli bir başarıyı garanti eder. TS System'in geniş protez bileşenleri yelpazesine dayalı olarak her ameliyat mükemmel estetik sonuçlarla gerçekleştirilebilir.

TSIII SA implantı, Osstem Implant tarafından en ileri araştırma ve geliştirmelerle geliştirilmiştir. Bu, basit bir cerrahi prosedür kullandığı için her durumda nihai implanttır. Öne çıkan SA yüzeyi, hızlı osseointegrasyona izin vererek daha hızlı bir iyileşme süresi sağlar.


TSIV SA

Özellikle zayıf kemikte performans gösteren implant

 • Küçük İplik: Yumuşak kemikte artırılmış başlangıç ​​stabilitesi
 • Kumlanmış asit dağlama
 • Helisel kesme kenarı
 • Tirbuşon İpliği:
 • İyileştirilmiş başlangıç ​​stabilitesi için artırılmış koniklik
 • Ø 4,0 : 0,8 Ø 4,5 : 1,0 Ø 5,0 : 1,2
 • Keskin ve yuvarlak uç
 • İyileştirilmiş başlangıç ​​stabilitesi için artırılmış koniklik.
 • Düşük kemik kalitesinde bile yüksek başarı oranı.
 • Maksilla ve yumuşak kemikler için özel olarak geliştirilmiştir.
 • Sarmal uygulamasıyla iyileştirilmiş başlangıç ​​kararlılığı
 • kesme, tirbuşon ipliği ve keskin yuvarlak uç, implantın minimum delme ile yerleştirilmesine olanak tanır.
 • Mors konik dahili altıgen bağlantılı batık tip implant.
 • Mükemmel kendinden kılavuz çekme özelliği.
 • Önerilen yerleştirme torku: 40Ncm'nin altında.

TSIII SA

Optimum tasarım, herhangi bir kemik yoğunluğunda yüksek başlangıç ​​stabilitesi kazanır. Geniş boyut yelpazesi, onu her hasta için mükemmel bir implant haline getirir.

 • Mors konik ve dahili altıgen bağlantı
 • Kemiği korumak için Platform Değiştirme
 • Sınıf C4 saf Titanyum kullanılarak üretilmiştir
 • Biyolojik iyileşmeyi artıran SA Yüzey
 • Kendinden kılavuzlu ve agresif dişler
 • Mükemmel mekanik stabilite sağlamak için konik tasarım

TSIII SA fikstürü

TSIII SA fikstürü, basit bir restoratif prosedür için iki tip abutment bağlantısına sahiptir. Ø3.0 ve Ø3.5 implantlar için bir Mini Bağlantı kullanılır. Diğer tüm implantlarda (Ø4.0, Ø4.5, Ø5.0, Ø6.0 ve Ø7.0) Normal Bağlantılar kullanılır. Mini Bağlantılar aşağıda sarıyla vurgulanmıştır. Buna karşın Normal Bağlantı, abutmentin çapından bağımsız olarak aynı abutment 4.0 ve daha geniş armatürler için kullanılabilir. Bunlar aşağıda yeşil vurgulanmıştır.


TSIII Ultra-wide

Fixture only: Fixture product code (example : TS3S6010S) Pre-Mounted Fixture (Simple mount) M + Fixture product code (example : MTS3S6010S)

OSSTEM IMPLANT TSIII System Surgical Procedure (Taper Kit and Straight Drill Kit)


MS Implant Sistemleri

MS İmplant Sistemi özellikle dar kret uygulaması için tasarlanmıştır. MS Sistemi küçük, tek parça implantlar içerir. İmplantlar kemiğe yerleştirilebilir ve genellikle alt çeneye yerleştirildikten hemen sonra yüklenebilir. İmplantın yönü yerleştirme sırasında düzeltilebilir, bu da MS İmplant Sistemine çok yüksek bir başarı oranı sağlar.

NarrowMS Implant Narrow Ridge, alt ön bölge gibi dar bir sırt için tasarlanmıştır. Dayanma parçasının optimize edilmiş tasarımı ve boyutu, kesmeden protezlerin oluşturulmasını sağlar. İmplantın, yivin ve matkabın mükemmel tasarımı, başlangıç ​​stabilitesinin iyileştirilmesine ve daha iyi kemik penetrasyonuna yol açar. Yüksek kaliteli RBM yüzeyi, hızlı bir osseointegrasyonu garanti eder.

Protez Protez Tipi İmplantlar, dişsiz hastalar için dar çıkıntılı veya standart bir implantın mümkün olmadığı durumlar içindir. Üst kısımdaki mikro iplik, çiğneme basıncını kemik yapısı boyunca dağıtır ve hemen protez yerleştirilmesi için uygun hale getirir. Tutucu ve laboratuar analoğu, kolay ve uygun protez üretimine izin verir.

ProvisionalMS Implant Provisional, kısmen ve tamamen dişsiz hastalarda acil geçici protezler için tasarlanmıştır. Boyun, sapmayı telafi etmek için özel olarak oluşturulmuştur ve sabit bir yardım sağlar. Sistem, titanyum geçici kapağı ve laboratuvar analoğu ile geçici protezlerin kolayca üretilmesini sağlar. İmplantın, yivin ve matkabın mükemmel tasarımı, başlangıç ​​stabilitesinin iyileştirilmesine ve daha iyi kemik penetrasyonuna yol açar.


US Implant Sistemleri

US II, Osstem Implant Company tarafından üretilen standart bir diş implantıdır. Bağlantısı harici, altıgen şeklinde ve hiçbiri yok. Kemik seviyesinde bir implant. Başı geniştir. Gövdesi v şeklinde iplerle düzdür. Ucu düz bir şekle sahiptir, deliksizdir ve yivlidir. Cp titanyumdan yapılmıştır. 7 farklı çap ve 7 farklı uzunlukta mevcuttur. 3 farklı platformda mevcuttur. Altıgen şeklinde bir tornavida gerektirir. Daha fazla detay için lütfen kataloğa bakınız. Osstem İmplant Şirketi ayrıca 23 başka implant modeli sunmaktadır.


SS Implant Sistemleri

Osstem Implant'ın kapsamlı Ar-Ge deneyimleri ile geliştirilen SS SA implantı, osteoblastik hücrelerin mükemmel çoklu potansiyel kapasitesinden tamamen yararlanan bir SA yüzey işlemine sahiptir. Kemik iyileşme süresini kısaltır ve ikincil bağlantı kuvvetini geliştirir. Tek aşamalı cerrahi prosedüre dayalı batık olmayan tip implant Dahili okta ve mors konik bağlantının kararlı bağlantı yapısı Çeşitli kemik kalitelerine uygulanabilen yerleştirmeyi kolaylaştırabilir ve üstün bağlanma stabilitesi elde edebilir Osstem SA yüzey morfolojisi ve pürüzlülüğü, RBM tedavisine kıyasla %45 artırılmıştır