Loading

GBR KIT

Kemik vidası ve kemik takma ameliyatı için gerekli tüm aletleri içeren KİT

A-Oss

Pürüzlü bir yüzeye sahip 3 boyutlu mikrosporlar, bol miktarda kan akışını ve osteoblastların bağlanmasını kolaylaştırır Kan Islanabilirliği Olağanüstü gözenek yapısı ile mükemmel kan ıslanabilirliği sağlar Hacim Bakımı ile Estetik bölge için mükemmeldir ve allogreft veya sentetik greft ile kullanıma uygundur


Q-Oss+

Osteogenez için en uygun bileşim olan %80 β-TCP ve %20 HA'dan oluşur Kan Islanabilirliği Olağanüstü kan geçirgenliği ve osteoblastların bağlanması hızlı kemik oluşumuna yol açar Kemik Değiştirme İmplant ameliyatları ve kemiğin bulunduğu posterior bölgeler için uygundur.


K3 UNIT

Şık, modern ve ergonomik
Modern ve şık K3 Dişçi Koltuğu, diş hekimine, hastaya ve asistana konfor sunarken tüm diş ameliyatlarını tamamlayacaktır.

Şık ve Sofistike

Şık tasarım, hoş bir hasta deneyimi için herhangi bir diş muayenehanesi ortamını tamamlar.

Kullanışlı ve Erişilebilir

Ulaşılması kolay SMART Uygulama Sistemi, bir klinisyenin en iyi hasta deneyimini sunmak için ihtiyaç duyduğu tüm gerekli araçları sağlar.

Geniş Seçenekler ve Özellikler

Çok çeşitli renk seçenekleriyle sunulan K3, standart olarak yüksek kaliteli özellikler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunar.

Beklentileri Karşılar

Mükemmel müşteri hizmetleri ve teknisyen ekiplerimiz, hastalarınızı rahat ve sakin bir ortamda tedavi etmenizi sağlayan stressiz bir kurulum sağlayacaktır.


IS3

IS3'ümüz, implant stabilitesinin ve ardından osseointegrasyonun doğru ve objektif ölçümlerini sağlayarak yük olup olmadığına karar verirken güvenilir destek görevi görür.


Nasıl Çalışır ?

IS3™ ISQ Monitörü, RFA tekniğine dayanır. Rezonans Frekans Analizi (RFA), klinisyenlerin bir implantın stabilitesini belirlemesine olanak tanıyan bir yöntemdir. IS3™ Sistemi, implanta takılı bir peg kullanır. Bu mandal, bir el aleti kullanılarak heyecanlandırılır. Titreşim frekansı o alet tarafından alınır ve sonuçlar sayısal bir ISQ değeri veya İmplant Stabilite Bölümü ile temsil edilir.


IS3™ Sisteminin Faydaları

  • Sistem, yüksek doğrulukta ölçüm sonuçları sağlayarak implant başarı oranınızı yükseltir.
  • Taşınabilir kalem tipi IS3™ birimi hafif ve hareketlidir.
  • Tek bir tuş işlemine sahip bir el aleti.
  • En uygun yükleme süresini belirleme konusunda kendinize olan güveninizi artırır.
  • Sistem kitine dahil olan tüm IS3™ aletleri yeniden kullanılabilir.
  • Uzun ömürlü şarj edilebilir pillerle her iki tarafta net sayısal ekranlar.
  • Diğer ISQ ölçüm ekipmanlarıyla karşılaştırıldığında, IS3™ sistemi daha ekonomiktir.

E-Driver

Ortodontik Vidalardan Protez Vidalara Her Şey İçin Tek Sürücü! Ortodontik vida kırılmalarını önleyin, hassas yerleştirme yolunu emniyete alın, vida gevşemesini en aza indirin ve abutment tutturma rahatlığını artırın

Protezle İlgili Tüm Vidalar Bir Arada!

Ortodontik Vida Takılmasından Çıkarılmasına!


3 Shape Trios 4

Harika bir izlenim için gelişmiş tarama teknolojisi

TRIOS Share ile sınırsız kablosuz taramanın keyfini çıkarın - veya sadece prize takın. Yeni nesil SmartTips'teki anında ısınma teknolojisinden yararlanın - saniyeler içinde taramaya hazır olacaksınız. TRIOS Patient Monitoring uygulamasıyla birlikte aşınma ve yıpranmadan çürüğe kadar her şeyin önünde kalın. Her seferinde harika bir izlenim bırakacaksınız!

Kablolu ve kablosuz bir arada
Sınırsız kablosuz taramanın keyfini çıkarın. Ya da sadece takın. İkisi bir arada tarama, kablosuz diş hekimliğinin özgürlüğünü bir kablo güvencesiyle birleştirir. Tüm bunlar, pil süresindeki sıçrama sayesinde çalışmaya devam eden bir tarayıcının rahatlığıyla.

Saniyeler içinde taramaya hazır

Tarayıcınızın kullanıma hazır olmasını beklemeniz gerekmediğini hayal edin. InstantHeat teknolojisinin kullanıldığı dördüncü nesil tarayıcı uçlarımız, ucun içindeki aynanın hızla ısınmasını sağlar ve (hastanın nefesinden kaynaklanan) hiçbir sis tarama doğruluğunuzdan ödün vermez.

Dahili sayaç

TRIOS 4 uçları, yerleşik bir sayaçla birlikte gelir: tarayıcınızın kaç kez otoklavlandığını sayar, böylece ne zaman yeni uçlar satın alacağınızı bilirsiniz. Ayrıca, yeniden kalibrasyon zamanı geldiğinde size haber verir, böylece ucunuz her zaman en iyi kapasitede çalışır.


T1 Tomografi

T1, ağız ve çene-yüz bölgelerinin anatomik yapılarının teşhisi için Pano, Cephalo ve CT teknolojisini kullanarak X-ışını sinyallerini 2D görüntüler elde etmek ve bunları 3D görüntülere yeniden yapılandırmak için dijital sinyallere dönüştüren diş hekimleri için bir dijital X-ray görüntüleme ünitesidir. . T1, 3D, CT, Pano ve Cephalo (Opsiyonel) görüntülemeyi tek bir görüntüleme sisteminde birleştiren 3'ü 1 arada sisteme sahiptir

Kullanıcı dostu kullanım LED rengi, basit bir görsel tanımlama sistemi sağlar. Sesli kılavuz ve Şakak desteği. Ayak Kirişi ve Tekerlekli Sandalye


Pre Milled Abutment

Diş frezeleme ekipmanı ile özel abutment yapma Osstem aktivasyon işareti ile orijinal olmayan ürünün kolayca tanımlanması Orijinal olmayana kıyasla üstün sıkma hassasiyeti Çeşitli frezeleme ekipmanları için seri (öğütücü üreticileri: Doowon, Vatech, Neo, Manix, Zirkonzahn ve Yenadent)Link Abutment

OSSTEM TS Armatürü ile Optimum Uyumluluk Diğer ürünlere kıyasla %150 iyileştirilmiş uzun vadeli kararlılık
Sağlanan Resmi Kitaplık (3shape / ExoCAD) Özel kitaplık kullanılarak Ti-Zr uygunluğu iyileştirildi (zioconia abutment üzerindeki boyutsal hatayı en aza indirir frezeleme sırasında) Zr parça içinde 3 tip çimento boşluğu durumu (CAD / CAM cihazının ortamına göre seçilebilir)